‘Sport na school’ halfweg

De eerste twee reeksen van ‘sport na school’ zijn reeds voorbij. Tijdens de eerste reeks kregen de leerlingen van het 1e, 2e en 3e leerjaar de kans om zich op dinsdag na school nog een uurtje sportief uit te leven. Tijdens de tweede reeks kwamen de leerlingen van het 4e, 5e en 6e leerjaar aan bod. We oefenden verschillende motorische vaardigheden en speelden allerlei soorten spelletjes. Ook maakten we kennis met pickleball: een laagdrempelige racketsport.
De inschrijvingen voor de derde reeks (1e tem 3e leerjaar) zijn vandaag geopend (zie bericht ouderplatform).
Een dikke pluim alvast voor alle enthousiaste deelnemers!

1ste leerjaar
Eva Dierick

huis van de Sint

Wat een avontuur voor het eerste leerjaar in het huis van de Sint. We werden op 14 november ontvangen door grappige pieten. We begonnen vol

Lees meer »

Bosklassen – dag 4

De voorbije nacht kregen we alweer – ja, alweer – bezoek van de plaatselijke fauna: de behaarde everzwijnen (= les sangliers). Bij ons in Vlaanderen

Lees meer »

Bosklassen – dag 2

De ochtendstond heeft … vrieskou in de mond. Wauw, buiten alles goed wit van de vorst. Wij ontwaakten heel rustig en startten we deze dag.

Lees meer »