Klassen
Bijlagen (pdf, doc, ...) kan u voortaan downloaden en bekijken dmv een rechtermuisklik te doen op de bijlage en vervolgens te kiezen voor "Koppeling opslaan als..."
Alles met de bal!
- Lettergrootte: Groter Kleiner
- Hits: 754
- 0 reacties
- Abonneer op updates
- Afdrukken
Als het kriebelt, moet je sporten! Voor de kinderen van het vierde leerjaar stond er een sportieve voormiddag op het programma op maandag 20 januari.
In sporthal De Gavers kregen de kinderen meteen een herkenningssticker opgekleefd. Onze vierdeklassers werden onderverdeeld in vier groepjes. De sporthal was verdeeld in drie delen.
Eerst belandden we in het eerste gebied, dat van de ploegspelen! Samen tegen elkaar! Het leukste hier was allicht ‘reuzenbal’! Jagerbal met een bal van één meter hoog is natuurlijk weer eens iets anders. En deze bal liggend op de grond met de voeten in de lucht houden, zorgde uiteraard voor dolle pret.
Vervolgens kwamen we in de tweede ruimte terecht waar een heuse ballenmarkt op het programma stond. Hier waren de kinderen meestal alleen aan het werk met het aangeboden materiaal. Zeker een 15-tal ballenspelen kregen de kinderen hier aangeboden: zotte Z-bal, vurige scooper, mono fling-it, balanceerder, moonhopper, …! Bij heel wat activiteiten werden voor de kinderen onbekende materialen gebruikt. Plezier verzekerd!
Eindelijk tijd voor een kort pauzemomentje! Even uitblazen en wat tijd om iets te drinken, te eten of wat bij te babbelen.
In het derde en laatste deel kwamen we terecht bij de sportspelen. Hier lag het accent op ‘samen spelen’. Volleybal, korfbal en unihockey waren de voornaamste sporten die aan bod kwamen.
Deze sportieve namiddag werd georganiseerd door MOEV (vroeger SVS of Stichting Vlaamse Schoolsport). Heel wat studenten van de sportschool leidden op enthousiaste wijze de activiteiten.
Rond 11.35 keerden we dan ook tevreden en duidelijk vermoeid schoolwaarts. Opnieuw konden we rekenen op heel wat bereidwillige ouders en grootouders om ons heen en weer te brengen. Wat een luxe! Een woordje van dank is dan ook echt op z’n plaats hier.
Je kan al die sportieve atleten bewonderen in ons fotoalbum!